Hernad.hu Galéria – 2017

Tűzben születtek – Sápi Szidónia kiállítása

Községi és iskolai ünnepség - 2017. március 15.

Művelődési Ház felújított nagytermének átadása és a megújult Hernádi Hírmondó első számának bemutatása

Húsvéti kézműves készülődés és tojásvadászat

Harmincöt éve nyertük meg a Szabad Föld-kupát

25. hernádi falunap - 0. nap

Dogs, Face Bang, Magyarock koncert

25. hernádi falunap - 1. nap

Bölcsinyitogató

Eleink ételei - gasztonómiai rendezvény

Karácsonyi rajzpályázat

Bábel Jázmin 4 éves
Bábel Jázmin 4 éves
Bakunya Viktória 8 éves
Bakunya Viktória 8 éves
Balázs Boróka 3 éves/ Az első korcsoportban II. helyezést ért el.
Balázs Boróka 3 éves/ Az első korcsoportban II. helyezést ért el.
Balázs Réka 6 éves/A második korcsoportban I. helyezést ért el.
Balázs Réka 6 éves/A második korcsoportban I. helyezést ért el.
Balogh Viktória 2. b osztály
Balogh Viktória 2. b osztály
Baski Barbara 3. a osztály
Baski Barbara 3. a osztály
Batta Klára 6 éves
Batta Klára 6 éves
Batuska Bence 6 éves
Batuska Bence 6 éves
Béres Bettina 4 éves
Béres Bettina 4 éves
Borsos Anna 2.b osztály
Borsos Anna 2.b osztály
Czupper Kira 6 éves
Czupper Kira 6 éves
Csepregi Anna 6 éves
Csepregi Anna 6 éves
Csipkés Szimonetta 1. a osztály
Csipkés Szimonetta 1. a osztály
Csóka Kincső 6 éves
Csóka Kincső 6 éves
Csonka Gabriella
Csonka Gabriella
Csonka Gabriella
Csonka Gabriella
Csorvási Barnabás 6 éves
Csorvási Barnabás 6 éves
Dani Vivien 3.a osztály
Dani Vivien 3.a osztály
Diószegi Zalán 1.a osztály
Diószegi Zalán 1.a osztály
Dobos Márk 5 éves
Dobos Márk 5 éves
Dobos Péter 6 éves
Dobos Péter 6 éves
Dutka Máté 5 éves
Dutka Máté 5 éves
Farid Kevin 5 éves
Farid Kevin 5 éves
Farkas Ákos 6 éves
Farkas Ákos 6 éves
Farkas Krisztián 1.b osztály
Farkas Krisztián 1.b osztály
Gaál Péter 4 éves
Gaál Péter 4 éves
Gaál Szabolcs 1.a osztály
Gaál Szabolcs 1.a osztály
Gallai Kornél 1.b osztály
Gallai Kornél 1.b osztály
Hanke Kata 1.b osztály
Hanke Kata 1.b osztály
Hőgye Leila 2.a osztály/ / A harmadik korcsoportban III. helyezést ért el
Hőgye Leila 2.a osztály/ / A harmadik korcsoportban III. helyezést ért el
Hőgye Nátán 6 éves
Hőgye Nátán 6 éves
Horváth Benett 6 éves
Horváth Benett 6 éves
Horváth Zsolt 1.b osztály
Horváth Zsolt 1.b osztály
Hőgye Levente 2.b osztály / A negyedik korcsoportban II. helyezést ért el.
Hőgye Levente 2.b osztály / A negyedik korcsoportban II. helyezést ért el.
Kalla Viktória 3.a osztály
Kalla Viktória 3.a osztály
Keindl Dániel 6 éves
Keindl Dániel 6 éves
Kisjuhász Dominik 1.b osztály
Kisjuhász Dominik 1.b osztály
Kisnémeth Kimberli 4 éves
Kisnémeth Kimberli 4 éves
Kiss Emese 4 éves/ Az első korcsoportban I. helyezést ért el.
Kiss Emese 4 éves/ Az első korcsoportban I. helyezést ért el.
Kiss Sándor 6 éves
Kiss Sándor 6 éves
Kőbányai-Deák Diána 5 éves
Kőbányai-Deák Diána 5 éves
Kocsis László 6 éves
Kocsis László 6 éves
Konyicsák Viktória 1.b osztály
Konyicsák Viktória 1.b osztály
Koszorús Marcell 6 éves
Koszorús Marcell 6 éves
Kovács Ákos 6 éves
Kovács Ákos 6 éves
Kovács Janka 5 éves
Kovács Janka 5 éves
Kővári Cintia 2.a osztály
Kővári Cintia 2.a osztály
Králik Noémi 2.b osztály
Králik Noémi 2.b osztály
Králik Noémi 2.b osztály / Különdíjat kapott.
Králik Noémi 2.b osztály / Különdíjat kapott.
Krivos Hanna Borbála 5 éves/A második korcsoportban III. helyezést ért el.
Krivos Hanna Borbála 5 éves/A második korcsoportban III. helyezést ért el.
Kupai László 4 éves
Kupai László 4 éves
Kupai Tamás 3.a osztály
Kupai Tamás 3.a osztály
Lajter Anita 1.b osztály
Lajter Anita 1.b osztály
Lévai Krisztofer 5 éves
Lévai Krisztofer 5 éves
Ljasko Noel 6 éves
Ljasko Noel 6 éves
Losonczi Fanni 1.b osztály
Losonczi Fanni 1.b osztály
Makrai Szabolcs 1.a osztály
Makrai Szabolcs 1.a osztály
Malata Hajnalka 2.b osztály
Malata Hajnalka 2.b osztály
Marosi Virág 1.b osztály
Marosi Virág 1.b osztály
Márton Noémi 2.b osztály
Márton Noémi 2.b osztály
Merkovics Klaudia 2.b osztály/ A negyedik korcsoportban II. helyezést ért el.
Merkovics Klaudia 2.b osztály/ A negyedik korcsoportban II. helyezést ért el.
Merkovics Klaudia 2.b osztály
Merkovics Klaudia 2.b osztály
Mészáros Roland 1.b osztály
Mészáros Roland 1.b osztály
Minya Dóra 2.b osztály
Minya Dóra 2.b osztály
Mischl Hanna 2.b osztály
Mischl Hanna 2.b osztály
Mischl Hanna-Merkovics Klaudia-Hriazik Viktória-Csipkés László 2. b osztály
Mischl Hanna-Merkovics Klaudia-Hriazik Viktória-Csipkés László 2. b osztály
Mischl René 6 ,5 éves
Mischl René 6 ,5 éves
Nagy Liliána 6,5 éves
Nagy Liliána 6,5 éves
Nagy Liliána Dalma 5 éves
Nagy Liliána Dalma 5 éves
Orosz Anna 1.a osztály
Orosz Anna 1.a osztály
Orosz Anna 1.a osztály
Orosz Anna 1.a osztály
Orosz Kitti 3.b osztály /A negyedik korcsoportban I. helyezést ért el
Orosz Kitti 3.b osztály /A negyedik korcsoportban I. helyezést ért el
Országh Vivien 3.a osztály
Országh Vivien 3.a osztály
Pál Patrik 4 éves
Pál Patrik 4 éves
Pekny Laura 1.a osztály
Pekny Laura 1.a osztály
Petróczy Noel 1.a osztály
Petróczy Noel 1.a osztály
Pócs Róbert 1.b osztály
Pócs Róbert 1.b osztály
Polákovics Ádám Péter 4 éves/ Az első korcsoportban III. helyezést ért el.
Polákovics Ádám Péter 4 éves/ Az első korcsoportban III. helyezést ért el.
Polákovics Márk 7 éves/ A második korcsoportban II. helyezést ért el.
Polákovics Márk 7 éves/ A második korcsoportban II. helyezést ért el.
Revák Nikolett 4 éves
Revák Nikolett 4 éves
Román Máté 5 éves
Román Máté 5 éves
Sáfrány Viktor 1.b osztály
Sáfrány Viktor 1.b osztály
Semperger Kevin 6,5 éves
Semperger Kevin 6,5 éves
Sevecsek Kitti 2.a osztály
Sevecsek Kitti 2.a osztály
Simári Míra 1.a osztály
Simári Míra 1.a osztály
Sipor Gergő 6 éves
Sipor Gergő 6 éves
Slezák Bianka .a osztály
Slezák Bianka .a osztály
Solymári Domokos 6,5 éves
Solymári Domokos 6,5 éves
Szabó Annabell 2.a osztály
Szabó Annabell 2.a osztály
Szabó Annabell 2.a osztály /A harmadik korcsoportban II. helyezést ért el.
Szabó Annabell 2.a osztály /A harmadik korcsoportban II. helyezést ért el.
Szabó Gyöngyi 1.a osztály
Szabó Gyöngyi 1.a osztály
Szabó Vivien 1.b osztály
Szabó Vivien 1.b osztály
Szatmári Nóra Hanna 5 éves
Szatmári Nóra Hanna 5 éves
Szeibert Márton 5 éves
Szeibert Márton 5 éves
Szilágyi Nóra 2.a osztály
Szilágyi Nóra 2.a osztály
Szilágyi Nóra 2.a osztály
Szilágyi Nóra 2.a osztály
Szluka Benedek 6 éves
Szluka Benedek 6 éves
Szobácsi Csongor 6 éves
Szobácsi Csongor 6 éves
Szobácsi Hunor 2.b osztály
Szobácsi Hunor 2.b osztály
Szobácsi Hunor 2.b osztály
Szobácsi Hunor 2.b osztály
Tolnai Hanna 1.a osztály
Tolnai Hanna 1.a osztály
Tolnai Hanna 1.a osztály
Tolnai Hanna 1.a osztály
Tóth Gréta 1.a osztály
Tóth Gréta 1.a osztály
Trenyik András 3.a osztály
Trenyik András 3.a osztály
Trenyik Annamária 6 éves
Trenyik Annamária 6 éves
Trufán Mihály 8 éves
Trufán Mihály 8 éves
Turcsán Regina 2.b osztály
Turcsán Regina 2.b osztály
Vanya Dominik 5 éves
Vanya Dominik 5 éves
Varga Kriszina 1.b osztály
Varga Kriszina 1.b osztály
Vincze Dániel 3.a osztály
Vincze Dániel 3.a osztály
Vincze Nikolett 1.b osztály
Vincze Nikolett 1.b osztály
Zalánfi Bence 1.a osztály
Zalánfi Bence 1.a osztály
Zsasskovszky Bence 1.a osztály
Zsasskovszky Bence 1.a osztály
Zsasskovszky Bence 1.a osztály
Zsasskovszky Bence 1.a osztály
Zsolnai Mirjam 2.a osztály
Zsolnai Mirjam 2.a osztály